WAŻNE! Komunikat w związku z koronawirusem

Szanowni Państwo,
w związku z Zarządzeniem Rektora UŁ nr 100 i sytuacją epidemiologiczną Sekretariat Instytutu Historii informuje, że obsługa interesantów  będzie odbywać się wyłącznie w formie elektronicznej w terminie od 11.03.2020 r. do 14.04.2020 r. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo,
w związku z Zarządzeniem Rektora UŁ nr 100 i sytuacją epidemiologiczną Dziekanat Studiów Stacjonarnych Wydziału Fil-Hist informuje, że obsługa studentów będzie odbywać się wyłącznie w formie telefonicznej i elektronicznej w terminie od 11.03.2020 r. do 14.04.2020 r.
Prosimy o śledzenie adresów e-mailowych, które podali państwo do kontaktu w systemie USOS. Na te adresy będą wysyłane materiały dydaktyczne i za ich pośrednictwem wykładowcy będą się z Państwem kontaktowali

Szanowni Państwo,

W imieniu Dziekana Wydziału Filozoficzno-Historycznego Prof. Macieja Kokoszko, informujemy, że od dnia 11.03.2020 r. (środa) wszystkie zajęcia zostają odwołane. W dniu dzisiejszym zostanie wydane zarządzenie Rektora UŁ w tej sprawie. Prosimy o monitorowanie stron internetowych Uniwersytetu i Wydziału oraz mediów społecznościowych.
all4web
Szanowni Państwo,

W uzgodnieniu z Panem Dziekanem Wydziału F-H UŁ, Dyrekcja Instytutu Historii informuje o kontynuowaniu zajęć dydaktycznych w formie pracy na odległość (kontakt mailowy wykładowców z grupami studenckimi).  Zajęcia w tej formie będą odbywać się do 9 kwietnia. Wykładowcy będą przesyłać materiał obowiązujący na zajęciach raz w tygodniu, zgodnie z planem. Praca w tym okresie będzie jednym z elementów wpływających na ocenę końcową z przedmiotu.