Katedra Historii Średniowiecznej

przy życzliwym wsparciu Dyrekcji Instytutu UŁ

ma zaszczyt zaprosić na wykład

Ks. Prof. dr hab. Józefa Naumowicza (UKSW)

Oryginalne święta Wielkanocy w Bizancjum i na chrześcijańskim Wschodzie

11 IV, wtorek, godz.14.00.

Instytut Historii UŁ, ul. A. Kamińskiego 27a,

Sala Rady Wydziału

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić na wykład dr. Michaela Greena

pt. "When one minority meets another: Jews In the Huguenot French-language periodicals In the Dutch Republic".

Wykład będzie prowadzony w języku angielskim i odbędzie się w sali Rady Wydziału 29 marca 2017 r. o godz. 12.00.

Organizatorzy:

Dyrekcja Instytutu Historii UŁ

Biuro Karier UŁ organizuje Recruitment Days - wydarzenie, w ramach którego studenci i absolwenci UŁ mogą:

• wziąć udział w rozmowach rekrutacyjnych na płatne praktyki, staże i do pracy w 21 firmach
  • w ramach przygotowań skorzystać z pomocy doradcy zawodowego w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i przećwiczeniu samej rozmowy kwalifikacyjnej

WWW

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w wiosennej edycji programu „Staże w instytucjach kultury”, w ramach którego można podjąć staż w Centrum Muzeologicznym Muzeum Sztuki w Łodzi. Oferta skierowana jest do studentów 3-5 roku studiów magisterskich, 3 roku studiów licencjackich, 1-2 roku studiów uzupełniających magisterskich oraz studiów podyplomowych, na kierunkach artystycznych lub humanistycznych, związanych z kulturą. Nabór trwa do 1 marca.

Więcej informacji znajduje się na stronie